Mano studijoje taip pat yra galimybė perrašyti senas vinilines plokšteles į pageidaujamą skaitmeninį formatą – kompaktines plokšteles (CD, DVD) ar kietąjį diską (HDD).
Paslaugos kaina: 50 EUR už vienos plokštelės perrašymą.
Susisiekite:
Tel.: +370 656 10417
El.paštas: email@elektriksketches.lt
Į paslaugos kainą įeina: (1) vienas CD/DVD diskas, (2) popierinis CD/DVD dėžutės įdėklas (dizainas, spausdinimas), (3) CD/DVD plokštelės lipdukas (dizainas, spausdinimas, klijavimas). Kaip tai atrodo realybėje, galite pamatyti šios straipsnio pabaigoje esančiose fotografijose.
Techniškai garso plokštelių perrašymo į CD procesas vadinamas analoginio audio signalo konvertavimu į skaitmeninį garso signalą. Vinilinė plokštelė yra analoginio garso signalo saugojimo būdas polivinilo chlorido plokščioje ir apvalioje formoje, su spiraliniu garso takeliu, “bėgančiu” link plokštelės vidurio.
Įrašai skirstomi pagal plokštelės diametrą coliais (12″, 10″, 7″), sukimosi greitį (331⁄3, 45, 78), talpą (LP − long playing, SP − single, EP − 12″ single); garso įrašo kokybę (“high fidelity“, “orthophonic“, “full-range“, ir t.t.) bei pagal garso kanalų skaičių and the number (“mono“, “stereo“, “quadro“, etc.).
Viniliniai muzikos įrašai buvo pirmoji ir labiausiai paplitusi garso saugojimo priemonė iki pat 1980 m., kuomet užleido vietą skaitmeninėms kompaktinėms plokštelėms (CD). 1991 m. plokštelės galutinai pasitraukė iš populiariausių įrašų formatų viršūnės, tačiau ir toliau yra gaminamos ir parduodamos 21-ajame amžiuje. 2009 m. JAV buvo pasiektas rekordinis pardavimų skaičius nuo 1998 m. – t.y. 3.5 mln. vienetų. Šiais laikais vinilinės ploktštelės yra pripažintas muzikos įrašų formatas tarp DJ ir audiofilų, aukštos kokybės garso signalo vertintojų ir mėgėjų.