Žmogus atvykęs ir aplankęs Šešuolėlių dvaro parkus, pavaikščiojęs rūmų kambariais pamažu pradeda suvokti, jog atvyko tarsi iš nebūties ir kad pirmą kartą jo gyvenime nusišypsojo laimė pamatyti neprilygstamą praeities ir dabarties architektūros ir interjero profesionalų sukurtą vizualią darną, kuri savo įspūdį stiprina žengiant kiekvieną naują žingsnį šiame unikaliame kultūros ansamblyje.
Šešuolėlių dvaras yra prabangi vieta vestuvių šventei, tačiau nėra abejonių, jog yra vertas to, ką siūlo norintiems praleisti čia svarbias gyvenimo akimirkas. Kuomet pirmą kartą atvykau filmuoti vestuvių į šį nuostabų kūrybingų žmonių sukurtą pramogų ir poilsio kampelį, supratau, kad pirmą kartą lankausi tokioje vietoje, kurias matydavau tik geriausių dizainerių kurtų darbų kataloguose. Tikrai nesu iš tų, kurie barso komplimentus ir žavisi kiekvienu darbu ar kūriniu, kuriuos sutinka savo kelyje, tačiau stebint Šešuolėliuose įgyvendintą kiekvienos detalės sintezę su visuma ir jaučiant jos parinkimo prasmę, logiką ir pasąmoninį įtaigumą, galvoje nuolat sukosi žodis tobula.
Parašyti šias pirmas pastraipas iš tiesų nebuvo lengva, kadangi žodžiais kalbėti apie šedevrus yra labai sudėtinga. Norėdami surengti neeilinę šventę sau ir savo brangiems žmonėms, turite į Šešuolėlius nuvykti patys ir įsitikinti, jog kitos tokios vietos Lietuvoje nėra. Dvaro šeimininkai savo internetinėje svetainėje visiškai pagrįstai nesukuklindami rašo, jog jų “interjeras puošniausias ir turtingiausias iš Lietuvos dvarų.” Galima tik pasidžiaugti, jog šalyje atsiranda atsakingų verslininkų, įsigyjančių ir prikeliančių naujam gyvenimui dvarus, kurie ilgus metus stovėjo apleisti be šeimininkų. Dvaro restauracija ir atnaujinimas reiškia ne vien galimybę užsiimti renginių, poilsio ir pramogų organizavimo verslu, tačiau tai svarbus indėlis į Lietuvos kultūrinio paveldo išsaugojimą. Nereikia pamiršti, jog dvaras Lietuvoje visuomet atliko mokslo, meno ir kultūros židinio funkciją.
Šešuolėlių dvaras stovi kadaise Radviloms priklausiuse žemėse. Dabartiniai šeimininkai Petrauskai teigia, jog įrenginėdami iki šių dienų išsaugotus raudonų plytų moderno formų rūmus (tai retas Lietuvoje anglų kotedžo stilius, kurį XIX a. pab. – XX a. pr. pritaikė Petras Povilas Končiusvara), laikėsi XX amžiaus pradžios dvarų ir vilų interjero puošybos tradicijų.
Belieka pridurti, kad pagrindiniai pokyliai vyksta arba dvaro kieme arba viename iš architektūrinio komplekso pastatų. Tuo tarpu kai kuriuose pagrindinių rūmų kambariuose apgyvendinami svečiai. Dvaro nuomos kaina siekia 15.000 Lt, tačiau tik nuvykęs į Šešuolėlius supranti šios sumos tikrąją vertę.